ostatnie lata w Krakowie nastawione na modernizacje i rozwój

Wśród licznych województw w kraju, miasto Kraków wyróżnia się nie tylko w temacie kultury i akademickim, ale też na wielu innych polach. Zaczyna być regionem przyjaznym do mieszkania. Zmiany, które stały się udziałem miasta w ostatnich latach sprawiają, że miasto rzeczywiście idzie w górę.
Pożyteczne transformacje w Krakowie.
Co niezłego załatwiono w trakcie niedawnego czasu? Ilość zmian i inwestycji jest ogromna. Bardzo pomogły w tej materii finane EU, z których Kraków chętnie korzysta. Dynamiczne akcje w zakresie uzyskiwania dotacji spowodowały, że gmina wzbogaciła się o kolejne węzły komunikacyjne, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, i ciekawe obiekty dla ludności.
Niemałe inwestycje nie są widoczne dla statystycznego mieszkańca. Nie znaczy to jednakowoż, że nie funkcjonują. Najczęściej pomijamy nie związane z nami informacje. Przeciętnemu obywatelowi Krakowa wydaje się, że w mieście zbyt mało się robi. Tymczasem Kraków rozwija się z każdym dniem. Innowacje w zakresie gospodarki śmieciami, budowie oraz modernizacji sieci kanalizacyjnej, stawianie filtrów przeciw hałasowi to tylko część zmian, które pozwalają mieszkańcom bezpieczniej oraz bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto zmienia się też pod kątem opcji kulturalnych. Moc miasta rośnie dzięki takim inwestycjom jak: Kraków Arena lub rewitalizacja Huty. Te nowości inspirują gości z innych miast do przyjazdu.
Rozpoczynane dzięki radnym plany nie obejmują tylko ścisłego centrum Krakowa, ale też są związane z całym województwem małopolskim. Przeto zamiast użalać się tylko dostrzec innowacje w jakie obrodził Kraków.
Następne lata – o ile uda się utrzymania tempa innowacji – umożliwią Krakowowi stać się niezwykłą stolicą małopolski.
Majchrowski prezydent